Masaż pałeczkami bambusowymi

Masaż bambusem . Jest to relaksacyjny masaż wykonywany za pomocą pałeczek bambusa, które są rolowane po ciele. Pałeczki mają różne grubości i długości, gdyż są dostosowane do poszczególnych technik i wielkości ciała. Przed każdym zabiegiem są dokładnie myte i dezynfekowane. Masaż odbywa się przy odpowiedniej nastrojowej muzyce,  zapalonych świecach i używany jest ciepły olej dający lepszy komfort w czasie zabiegu. Wszystkie techniki z wykorzystaniem bambusów przeplatane są moim masażem rąk.
Na początku masażu używa się pałeczek o większej średnicy, by przygotować większe obszary ciała. Następnie, wykorzystuje się pałeczki o mniejszej średnicy, które pozwalają na dokładniejszy masaż poszczególnych części ciała. Kolejnym etapem jest łączenie obu rodzajów bambusów przy bardzo energicznych i nieco mocniejszych ruchach w celu dotarcia i rozgrzania głęboko położonych partii mięśniowych. Na koniec należy  wykonać  delikatne  muskanie najmniejszymi pałeczkami w celu wyciszenia pobudzonej wcześniejszymi ruchami skóry i mięśni.

JUŻ U NAS W OFERCIE – MASAŻ PAŁECZKAMI BAMBUSOWYMI

Masaż relaksacyjny wykonywany za pomocą pałeczek bambusa, które rolujemy po ciele. Pałeczki mają różne grubości i długości.
Atmosfera masażu; nastrojowa muzyka, świece, gorący olej rozgrzewający nasze ciało dający pełen komfort.
Techniki z wykorzystaniem bambusów przeplatane są masażem rąk.
Na początku używamy pałeczek o większej średnicy, by przygotować większe obszary ciała. Następnie, wykorzystuje się pałeczki o mniejszej średnicy, które pozwalają na dokładniejszy masaż poszczególnych części ciała. Kolejnym etapem jest łączenie obu rodzajów bambusów przy bardzo energicznych i nieco mocniejszych ruchach w celu dotarcia i rozgrzania głęboko położonych partii mięśniowych.
Na koniec wykonujemy delikatne muskanie najmniejszymi pałeczkami w celu wyciszenia pobudzonej wcześniejszymi ruchami skóry i mięśni.

estetyka ciała, masaże relaksacyjne