Masaże odchudzające

Masaże odchudzające w JemyNieTyjemy

Masaże odchudzające w Suchym Lesie (k. Poznania)

Marzysz o pięknej sylwetce ale nie chcesz albo nie możesz za bardzo ćwiczyć fizycznie? A może pragniesz wzmocnić efekty właściwego żywienia i przyspieszyć spalanie tłuszczu? Zobacz, jakie możliwości dają maszyny odchudzające stosowane do masaży - Cellactor & Duolith, Maximus i Endermologia.

Zapraszamy na nową stronę, szczegóły na temat masaży odnajdą Państwo na stronie:

Endermologia LPG

Endermologia LPG to zabieg, który pomoże nam uporać się ze zbędnymi kilogramami, cellulitem czy wiotką skórą. Dzięki niemu odchudzanie będzie o wiele łatwiejsze. Sam zabieg polega na masowaniu ciała specjalnymi rolkami umieszczonymi w hermetycznej komorze. Masaże pomogą nam schudnąć, ale nie tylko. Wspomagają także leczenie blizn, oparzeń, żylaków. Ulżą nam, gdy borykamy się z bólami kręgosłupa. Endermologia LPG wykonujemy w specjalnym kostiumie. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać optymalne efekty zabiegu.

Maximus by Pollogen TriLipo

Masaż odchudzający maszyną Maximus by Pollogen TriLipo ma za zadanie redukcję tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki oraz poprawę wyglądu i kondycji skóry. Zabieg polega na masażu ciała głowicą urządzenia, które jednocześnie wysyła trójpolarną falę radiową, podgrzewającą podskórną tkankę tłuszczową oraz masuje mięśnie, przez co komórki tłuszczowe zostają ściśnięte. Zabiegi są w pełni bezpieczne, trwają od 15 minut do 1,5 godziny i nie wywołują efektów ubocznych.

Efekty stosowania maszyny Maximus by Pollogen TriLipo widać już po pierwszym zabiegu. Warto spróbować i przekonać się samemu.

Cellactor

Fala uderzeniowa maszyną Cellactor fala akustyczna używana do redukcji cellulitu oraz niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Została opatentowana przez firmę Storz. Jej głowica emituje falę, która charakteryzuje się wysoką amplitudą ciśnienia w stosunku do tego z otoczenia. Siła fal powoduje uruchomienie procesów aktywujących substancje biologiczne, pobudza przepływ krwi we w warstwach tkanek, co je dotlenia i odżywia. Zastosowanie tej metody otwiera błony komórkowe (przepuszczalność), powodując uwalnianie z komórek wolnych kwasów tłuszczowych oraz glicerolu. Produkty przemiany materii usuwane są przez naturalne procesy metaboliczne organizmu i wydalane. Dodatkowo fala akustyczna wspomaga drenaż nagromadzonych płynów. Pozwala to na stymulację oraz przywrócenie prawidłowego funkcjonowania układu naczyniowego.

Apel do pacjentów!

Jeżeli nie możesz przyjść na wyznaczoną wizytę,
pomyśl o innych potrzebujących i zadzwoń przynajmniej dzień wcześniej.
Być może ktoś inny skorzysta z Twojego terminu.

Dziękujemy