Masaż bańką chińską

Wśród masaży odchudzających warto wspomnieć również o chińskiej bańce. To nieinwazyjny zabieg, który przynosi doskonałe rezultaty w postaci redukcji cellulitu, ale także dający odprężenie. Jak właściwie wygląda zabieg i dlaczego warto go sobie zafundować?

Bańka chińska – czyli co?
Bańka chińska jest bańką próżniową, która zasysa powietrze pod ciśnieniem i w ten sposób trzyma się skóry. Stosowały ją już nasze babcie – nie bez przyczyny metody ludowe od lat uznaje się za tak skuteczne. Dziś o tej metodzie wiemy już nieco więcej – działa nie tylko relaksacyjnie, ale także pomaga nam zredukować napięcie mięśni, likwiduje kłopoty z ukrwieniem, nerwobóle czy migreny.

Jakie korzyści daje masaż bańką chińską?
Okazuje się, że poza zwykłym odprężeniem zabieg ten ma sporo korzystnych dla zdrowia skutków. Pomaga pozbyć się z organizmu toksyn i usprawnia krążenie krwi. Doskonale wpływa także na znienawidzony cellulit – w szybki sposób pomaga się go pozbyć. Jednocześnie pozwala zwalczać trądzik, rozstępy czy zgubić kilka centymetrów na brzuchu. Dzięki masażowi bańką chińską sylwetka staje się szczuplejsza, a my zyskujemy więcej sił do działania. Czy to nie brzmi zachęcająco?

Warto sprawdzić działanie tej naturalnej metody dla odchudzania i piękniejszego wyglądu ciała oraz skóry, które przyjdą krótko po zabiegu.

Zobacz, jak wygląda masaż bańką chińską:

Zapisz się na masaż bańką chińską