Lipomasaż endermologia

endermologia LPG

LIPO M6 (ENDERMOLOGIA)

LIPOMASSAGE, wykonywany przy zastosowaniu technologii ROLL, aktywuje komórki tłuszczowe poprzez receptory , w celu wywołania lipolizy (uwalniania tłuszczu), rozbija nagromadzoną tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i zwiększa wymianę płynów.

Urządzenie LIPO M6 stosuje ekskluzywną technologię Enedermologie®, umożliwiającą wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej Iwiotkością skóry ciała.

Sekret szczuplejszej sylwetki… LIPO M6

Badania kliniczne wykazują, że LIPOMASSAGE™, wykonywany przy zastosowaniu technologii ROLL, aktywuje adipocyty (komórki tłuszczowe) poprzez receptory β, w celu wywołania lipolizy (uwalniania tłuszczu), rozbija nagromadzoną tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i zwiększa wymianę płynów.

Technologia ROLL działa w oparciu o dwie rolki umieszczone w komorze głowicy zabiegowej, gdzie każda wyposażona jest w niezależnie działający silniczek. W zależności od funkcji jaką mają spełniać, uruchamia się odpowiednie ich działanie:

ROLL’IN

Wyszczuplanie. Aktywacja lipolizy w adipocytach powoduje rozbicie i uwolnienie kwasów tłuszczowych.

ROLL’OUT

Ujędrnianie. Stymulacja fibroblastów, która wzmacnia podtrzymująca sieć włókien kolagenu i elastyny w celu uzyskania efektu jędrnej skóry.

ROLL’UP

Modelowanie i wygładzanie. Rozbicie nagromadzonego tłuszczu, rozciągnięcie przegród międzykomórkowych w celu wygładzenia nierówności na skórze.

EFEKTY ZABIEGÓW LIPOMASSAGE™

PRZED

PO 14 ZABIEGACH

PRZED

PO 4 ZABIEGACH

PRZED

PO 9 ZABIEGACH

estetyka ciała, masaże odchudzające